Opinie

Polecam firmę EKO-TOUR - profesjonaliści w każdym calu. Podziękowania dla Pana Piotra, który wiózł nas do Wisły, bardzo sympatyczny, miły i uśmiechnięty, podróż z takim kierowcą to czysta przyjemność. Na pewno nastęna wycieczka też z tą firmą. Pozdrawiam

Małgosia z Chorzowa

Serdeczne podziękowania za wycieczkę do Włoch, było super.

Uczestnik

WIELKIE podziękowania dla kierowcy P. Andrzeja który obsługiwał nasze wesele pełen profesjonalizm czapki z głów, dzięki wielkie będziemy polecać Firmę EKO -TOUR i myślę, że jeszcze nie raz skorzystamy z oferty.

Marianna Aleksandrowicz

Polecam. EKO-TOUR to firma profesjonalna,najlepsi, niezawodni, odpowiedzialni kierowcy. Pozdrawiam

Ewa

Kierowca Tomek najlepszy, zabawny i dowcipny. Umilal podroz, pozdrawiam ;)

Kasia

Profesjonalna obsługa, czarujący kierowca- pan Tomek, który wspaniale zadbał o nas i nasze dzieci w trakcie wycieczki do Zakopanego i okolic. Pan Tomek służył pomocą w każdej sytuacji, był zawsze na czas. Autokar pierwsza klasa. Składamy serdeczne podziękowania w imieniu swoim i dzieci. Z pewnością skorzystamy jeszcze z usług firmy. Do zobaczenia na następnej wycieczce :)

ania, ola, sebek i dzieciaki Sw-ce

Bardzo dobre wrażenia - autokar wynajęty na wycieczkę szkolną do Zakopanego. Polecam firmę z czystym sumieniem. Towarzyszył nam pan kierowca Andrzej - serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy.

Kasia z Rudy Śląskiej

Polecam bardzo profesjonalna firma. Kierowcy punktualni i bezkonfliktowi. Pozytywne wrażenia podczas wspaniałej podróży.

Grupa Turystyczna z Kozłowej Góry

Bardzo dziekuje za podróż do Grecji :). Rewelka, polecam i pozdrawiam

Monika z Chorzowa

Pozdrawiam kierowce Andrzeja, tylko tak dalej. Nasza firma sporadycznie korzsyta z wynajmu, no ale jak już trzeba to tylko z Eko. Pozdrawiam

Damian

Masz pytania?
Zadzwoń 785 166 883

24h kontakt przez infolinię

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
X